Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w pokoju i kuchni

Znaczne ilości narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 40-letniego łomżyniaka. Mężczyzna na 3 miesiące trafił do aresztu, a grodzi mu kara do 10 lat więzienia.

W środę łomżyńscy policjanci weszli do mieszkania zaskoczonego mieszkańca Łomży. Jak informuje w komunikacie policja „kryminalni ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki w miejscu zamieszkania”. Znaleźli je w pokoju i w kuchni. Mężczyzna schował narkotyki do saszetki i szafki kuchennej. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to marihuana oraz amfetamina. 

Łączenie policjanci zabezpieczyli blisko 110 gramów marihuany i ponad gram amfetaminy. 40-latek został zatrzymany i następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 

W piątek sąd aresztował mieszkańca Łomży na 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę