Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Wichura przechodzi nad regionem

Zerwany dach i powalone drzewa pozostawiła po sobie wichura jaka przechodzi nad regionem. Słychać było także grzmoty. Przed godz. 9. w Łomży słychać było pierwsze grzmoty w tym roku.

Zgodnie z zapowiedziami nad region nadciągnął silny, porywisty wiatr. Od rana podmuchy wiatru stawały się coraz silniejsze. O godz. 7:50 stacja meteorologiczna w Marianowie zarejestrowała podmuch 68 km/h. O 8:50 najpierw widać było błysk, a później mieszkańcy Łomży usłyszeli kilka grzmotów. 

Strażacy PSP i OSP otrzymali liczne wezwania m.in. do powalonych drzew. W Łomży w rejonie ulic Partyzantów i Przytulnej wiatr zerwał dach z budynku mieszkalnego. Także w tym rejonie wiatr położył niebezpiecznie kilka drzew na domy mieszkalne. Wichura powaliła drzewa w Drozdowie i w rejonie Szczepankowa. 

Ciągle spływają informacje o uszkodzeniach spowodowanych wiatrem w Łomży i regionie. 

Wg synoptyków wiatr uspokoi się dopiero pod wieczór. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę