Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Podziękowania za pamięć i obecność

Wdzięczy i poruszony obecnością podczas ostatniej drogi mojego brata Janusza Kubraka, Księdza oddanego Bogu i ludziom, chciałbym podziękować:

J.E. biskupowi Januszowi Stepnowskiemu, ordynariuszowi diecezji łomżyńskiej, biskupowi Tadeuszowi Bronakowskiemu, posłowi Jarosławowi Zielińskiemu, posłowi Kazimierzowi Gwiazdowskiemu, staroście łomżyńskiemu Lechowi Szabłowskiemu, burmistrzowi Miasta Kolno Andrzejowi Dudzie, księdzu Wacławowi Nowackiemu za wzruszającą homilię i wszystkim księżom, przyjaciołom i znajomym za Waszą modlitwę. 

Dziękuję pocztowi sztandarowemu Stowarzyszenia Sportowo-Jeździeckiego im. X Pułku Ułanów Litewskich z Grabowa, pocztom sztandarowym NSZZ Solidarność z Łomży, Kolna i Warszawy oraz Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z Łomży.

Dziękuję Panu redaktorowi Mirosławowi Derewońko i wszystkim, których pamięć przechowuje wspomnienia o moim bracie.

Brat Wojciech z Rodziną

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę