Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany w kradzionym samochodzie

40-letniego mieszkańca gminy Łomża zatrzymali policjanci w jak się okazało kradzionym samochodzie. Mężczyzna nie mógł wytłumaczyć policjantom zakupu posiadanego pojazdu.

Komenda Miejska Policji informuje o zatrzymaniu mężczyzny w kradzionym samochodzie. Tuż przed godz. 18, w Nowogrodzie policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali nissana bez przedniej tablicy rejestracyjnej. Podczas kontroli okazało się, że i tylna tablica pochodzi z innego auta, zarejestrowanego w Niemczech. Ponadto w trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że samochód jest kradziony. Kradzież zgłoszono tego samego dnia w Warszawie. Jak przekazują policjanci, 40-letni kierowca nie miał żadnych dokumentów pojazdu. Dopytywany o wyjaśnienie niejasności, zmieniał wersję dotyczącą jego rzekomego zakupu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a samochód został odholowany na policyjny parking. Kierujący usłyszał zarzut kradzieży, a kradziony pojazd wróci wkrótce do prawowitego właściciela.

Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę