Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Kolizja na Szosie Zambrowskiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Szosa Zambrowska. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, ale sprawca ukarany został mandatem 1100 zł.

Po godz. 14. na ul. Szosa Zambrowska skoda najechała na tył renaulta. Zdarzenie miało miejsce na wysokości starostwa powiatowego, przed przejściem dla pieszych. Początkowo droga była zablokowana, ale po kilku minutach ruch odbywał się wahadłowo. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał, ale kierowca skody ukarany został mandatem w wysokości 1100 zł. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę