Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Śliski poranek

Główne zdjęcie
Zdarzenie w Wierzbowie

Do dwóch kolizji doszło rano na ulicach powiatu łomżyńskiego. Nikt nie został ranny, ale w obu przypadkach źródłem problemów na drodze była poranna śliskość.

Po godz. 8. rano na drodze między Szczepankowem a Śniadowem w rejonie Wierzbowa, suzuki wpadło w poślizg i wypadło z drogi. Nikomu nic się nie stało, a kierujący za niedostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze, został ukarany 500 złotowym mandatem. 

Drugie zdarzenie miało miejsce w Piątnicy około godz. 10. Kierującą skodą zjeżdżającą z ulicy Fortecznej w Północną zniosło na przeciwległy pas ruchu, co zakończyło się czołowym zderzeniem się z volvo. W związku z tym, że w zdarzeniu brała inna osoba, zastosowano art. 86, czyli niezachowanie należytej ostrożności na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez kierującego pojazdem mechanicznym. W tym przypadku kierująca otrzymała mandat w wysokości 1100 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę