Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Maseczki zdradzają

Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali kolejnego mężczyznę, który zwrócił na siebie uwagę brakiem maseczki. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 11 stycznia, kilka minut po godz. 23, policjanci na jednej ze stacji paliw w Łomży zauważyli wychodzącego z budynku mężczyznę, który będąc w środku, nie miał maseczki zasłaniającej usta i nos. Obok stał pojazd bez kierowcy z włączonym silnikiem. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w w policyjnej bazie danych okazało się, że 31-latek ma obowiązujący jeszcze przez kilka miesięcy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W ramach obrony tłumaczył policjantom, że samochodem kierował jego kolega, ale jest w toalecie. Po dłuższej chwili, gdy nikt nie przychodził, łomżanin przyznał funkcjonariuszom, że to on kierował samochodem.

Teraz za kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 31-latek odpowie też za wykroczenie pozostawienia pojazdu w miejscu publicznym z włączonym silnikiem powyżej jednej minuty, a za brak maseczki został ukarany mandatem karnym. Skoda, którą jeździł trafiła na parking strzeżony.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę