Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rodzice Jakuba dziękują za dar serca

Główne zdjęcie
Jakub Szerszniew, zaginiony 29. grudnia 2021 r.

- Kochani, jesteśmy rodzicami Jakuba – napisali do redakcji 4lomza.pl Małgorzata i Wojciech Szerszniew, rodzice 17-letniego Jakuba, który wyszedł 29. grudnia 2021 z domu rodzinnego w Kupiskach i dotąd nie wrócił. - Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za Wasz dar serca.

Państwo Szerszniew dziękują: Policji, Poczcie Polskiej, Wojsku, Straży PSP i OSP, Grupie Ratowniczej Nadzieja, WOPR, Straży Leśnej, Wójtowi Gminy Łomża, Agencji Detektywistycznej Detectum z Gdańska, Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej Legii Akademickiej z psem Szarikiem z Lublina, Alhanowi z firmy K9, właścicielom RETRO oraz GRACJA, Marcinowi Grodzkiemu, anonimowym firmom, wolontariuszom, którzy pomagali swym sprzętem (drony, crossy, auta terenowe, quady, łódki). 

- Dziękujemy Wszystkim, którzy poruszali się pieszo i nie zważając na pogodę, pomagali w poszukiwaniach naszego syna – wyrażają wdzięczność rodzice. - Chcemy Was zapewnić, że nie poddamy się i w dalszym ciągu będziemy poszukiwać Kuby. Wierzymy, że odnajdzie się cały i zdrowy.

 

6. stycznia 2022 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę