Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Szarpanina pod gabinetem prezydenta Łomży

Główne zdjęcie
Ratusz w Łomży

O skandalicznej sytuacji w gabinecie prezydenta Łomży poinformował redakcję 4lomza.pl Czytelnik. Jak przekazał nam w relacji, kilka dni temu miało dojść do szarpaniny z udziałem urzędnika i przewrócenia jednego z petentów Urzędu Miejskiego w Łomży.

Zapytaliśmy o wydarzenie, jakie zbulwersowało mieszkańca miasta, w Ratuszu. Otrzymaliśmy w czwartek, 23. grudnia, odpowiedź z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży.

Przedstawiamy ją w całości:

„W dniu 15 grudnia br. mieszkaniec Łomży złożył w Urzędzie Miejskim skargę na niewłaściwą jego zdaniem obsługę przez Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów. Zarzut dotyczył odmowy obsługi interesanta. W celu wyjaśnienia sprawy miało odbyć się spotkanie stron z udziałem Prezydenta Miasta, jednak zanim do niego doszło, interesant i urzędnik wdali się w słowną utarczkę na korytarzu. W trakcie wymiany zdań urzędnik odepchnął wyciągniętą w jego kierunku rękę, w związku z czym Prezydent w trybie pilnym zażądał od Miejskiego Rzecznika sporządzenia notatki służbowej z zajścia. Również mieszkaniec na piśmie przedstawił swoją wersję zdarzenia. Sprawa jest aktualnie analizowana pod względem prawnym i dyscyplinarnym”.

Miejski Rzecznik Praw Konsumentów w Łomży to Michał Małachowski, mąż sekretarz miasta Tamary Małachowskiej.

 

Mail: biuro@4lomza.pl

Tel. red. 696 145 146

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę