Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie pieszego w Wygodzie

57-letni pieszy został potrącony na przejściu dla pieszych na DK63 w Wygodzie. Poszkodowany trafił do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Około godzinie 15.50 na drodze krajowej 63 w miejscowości Wygoda doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni kierowca bmw jadąc od Łomży w kierunku Zambrowa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 57-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do łomżyńskiego szpitala. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

 

Foto:
Foto: Fot. KMP Łomża
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę