Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
3.png

Jakie spinki do mankietów wybrać na swój ślub?

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego mężczyzny. To podniosła i bardzo uroczysta chwila, która wymaga doboru nie tylko odpowiedniego stroju, ale także dodatków czyniących stylizację w pełni kompletną i elegancką. Dodatki ślubne dla pana młodego to między innymi spinki do mankietów, w których zakup powinien zainwestować każdy mężczyzna dążący do uzyskania jak najlepszego wrażenia. Jakie spinki warto wybrać na tę okazję i na co zwracać szczególną uwagę w czasie zakupów?

Spinki do mankietów jako dodatki ślubne dla pana młodego

Popularne powiedzenie mówi, że spinki do mankietów to takie dodatki ślubne dla pana młodego, których siła działania jest odwrotnie proporcjonalna do ich rozmiarów. Mimo tego, że są to niewielkie, mało rzucające się w oczy akcesoria stylizacyjne, ich wygląd może nadać sznytu całej stylizacji i wznieść ślubny look pana młodego na zupełnie nowy, wyższy poziom. Nie warto więc z nich rezygnować, lecz wybrać dobrej jakości, starannie wykonane spinki do mankietów, które podkreślą elegancki charakter stylizacji oraz powagę i dobry gust jej właściciela.

Spinki do mankietów to obok zegarka, jedne z najważniejszych elementów biżuterii męskiej. Są tak samo ważne, co kolczyki w uszach panny młodej oraz kolia na jej szyi. Są to drobne akcesoria, które wykańczają i kompletują stylizację. Spinki w efektowny sposób podkreślają powagę męskiego stroju i okoliczności, przez co nie bez powodu uznaje się je za obowiązkowy element ślubnej stylizacji, którego zdecydowanie nie warto pomijać lub tym bardziej świadomie z niego rezygnować. Spinki są przy tym stosunkowo niedrogie w zakupie, dostępne w różnorodnych wzorach oraz możliwe do wykorzystania na wiele innych, eleganckich okazji – ich zakup jest więc jedną z takich inwestycji, która z pewnością nie pójdzie na marne.

Zdjęcie 2.jpg

Szeroki wybór spinek oraz innych dodatków dla Pana Młodego - pod adresem: produkty.weselezklasa.pl/kategoria/9/dodatki-slubne-dla-pana-mlodego/

Jak wybrać spinki do mankietów na ślub i wesele?

Spinki to mankietów to dodatki ślubne dla pana młodego, które posiadają dość prostą, przewidywalną konstrukcję. Są zbudowane z dwóch takich samych części połączonych ze sobą sztywnym mostkiem. Taka budowa sprawia, że spinki można bardzo łatwo przeciągnąć przez dziurki w mankiecie i tym samym je założyć. Te dodatki ślubne dla pana młodego są dostępne w różnych kształtach – najpopularniejsze z nich to kwadraty, prostokąty oraz owale. Spinki mogą posiadać zróżnicowaną kolorystykę i występować w kolorze złotym, srebrnym lub obu. Często spotykane są także dodatki w innych, aczkolwiek głownie klasycznych kolorach.

Jako że spinki do mankietów umieszczane są w okolicach przegubu dłoni, ich kolorystykę warto dopasować do zegarka – najlepszym wyborem będzie postawienie na ten sam kolor metalu w obu tych elementach, co pozwoli na uzyskanie spójnej stylizacji. Bardzo często praktykuje się także dopasowywanie kolorystyki spinek do klamry paska i obrączki ślubnej. Jako dodatki ślubne dla pana młodego, najlepiej sprawdzą się spinki gładkie lub z delikatnymi zdobieniami, które będą oszczędne w formie i eleganckie w odbiorze. Dobrą opcją są także spinki z czarnymi kamieniami zdobniczymi, które pozwolą uzyskać z kolei bardziej oryginalne efekty stylizacyjne.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę