Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Rozbój w centrum Łomży

Wczoraj wieczorem do jednego z lokali obok dworca autobusowego weszło trzech mężczyzn, zagrozili pracownicy i ukradli 1000 zł. Policja szuka sprawców rozboju.

W poniedziałek wieczorem, do jednego z lokali z grami mieszczącego się w pawilonach przy dworcu autobusowym przy al. Legionów weszło trzech mężczyzn, którzy grożąc prcownicy zrabowali 1000 zł. Podkomisarz Justyna Janowska z łomżyńskiej policji potwierdza, że o godz. 20.15 do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o rozboju na ul. Legionów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pod pretekstem rozmienienia pieniędzy do lokalu weszło trzech mężczyzn. Zagrozili pracującej tam kobiecie użyciem siły, zabrali 1000 zł i uciekli.

Policja prowadzi czynności operacyjne i nie chce ujawniać więcej szczegółów. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę