Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Nietrzeźwy ojciec wiózł 14-letniego syna

Dzięki czujności kierowczyni, która w poniedziałkową noc zauważyła volkswagena jadącego wężykiem, nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy. 35-latek będąc w stanie nietrzeźwości wiózł 14-letniego syna przez gminę Piątnica.

Łomżyńscy policjanci informują w komunikacie o 23-latce, którą w poniedziałkową noc zaniepokoił „slalomowy” styl jazdy volkswagena. Kiedy ów kierowca zjechał na posesję, aby zawrócić, kobieta wykorzystała fakt i zastawiła wyjazd, a kierowcy zabrała kluczyki. Przybyli na miejsce policjanci poddali badaniu na trzeźwość, kóre wykazało ponad promil alkoholu w organizmie u 35-letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a 14-latka musiała odebrać mama. 

Mundurowi przekazują, że ustalają zakres odpowiedzialności ojca w zakresie sprawowania opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości. Natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę