Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Cztery Pory Roku zapraszają!

Kawa w Czterech Porach Roku czeka na Ciebie już od 8 rano! W związku z pozytywnym odbiorem oraz zainteresowaniem mieszkańców Łomży, Restauracja Cztery Pory Roku przedłuża akcję do końca roku! Wypij przepyszną i pobudzającą kawę o swojej ulubionej porze dnia - Restauracja Cztery Pory Roku do końca grudnia otwarta jest od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do godz. 22:00.

Kawę Four Seasons możesz dostać w wygodnym kubku na wynos, przy którym znajdziesz zrywkę - 5 zrywek wymień na 1 dowolną kawę na wynos! Kawę możesz również zamówić z mlekiem roślinnym lub bez laktozy, a dla fanów smakowych wariacji pracownicy przygotowali szeroki wybór syropów.

Kawy Four Seasons to świeżo palone ziarna kawy z segmentu Speciality. Są to najwyższej jakości mieszanki z trudno dostępnych ziaren brazylijskiej i honduraskiej arabiki oraz indyjskiej robusty. W mieszankach można poczuć nuty włoskich orzechów, palonego karmelu, mlecznej czekolady i czerwonych owoców.

Oprócz tego Restauracja Cztery Pory Roku zaprasza Cię do winiarnii z wyselekcjonowanymi butelkami win z całego świata! Każda butelka ma swoją historię, którą chętnie opowiedzą Ci pracownicy restauracji. Wina możesz zakupić, bądź wypić na miejscu - w wyborze również pomoże Ci zespół Czterech Pór.

A w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia mamy dla Ciebie jeszcze jedną świetną informację! W Restauracji Cztery Pory Roku możesz skomponować kosz prezentowy, dostosowany do Twojego budżetu, w którym może znaleźć się m.in. świeżo palona kawa by Four Seasons, wyjątkowe wino, aromatyczna herbata, dowolny syrop oraz wybrana przez Ciebie dekoracja!

Zapraszamy do Restauracji Cztery Pory Roku przy al. Piłsudskiego 85 w Łomży!

tekst płatny

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę