Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Pechowy wtorek dla czterech kierowców

Policjanci z łomżyńskiej drogówki wczoraj (7.12) zatrzymali prawa jazdy czterem kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Trzy z tych kontroli miało miejsce w Piątnicy, a jedna w Marianowie.

Łomżyńscy policjanci informują, że we wtorek (7.12) za przekroczenie o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym w Piątnicy – Marianowie czterem kierowcom „tranzytowym” zatrzymano prawa jazdy. Jako pierwszy, tuz po godz. 8. w Piątnicy na ulicy Stawiskowskiej został zatrzymany 71-letni kierowca volkswagena. Mieszkaniec Milanówka przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Tuż po  10, w tym samym miejscu, został zatrzymany kolejny 34-letni mieszkaniec Augustowa, który w audi przekroczył dopuszczalną prędkość o 76 kilometrów na godzinę i zosrtał niechlubnym rekordzistą. Na ulicy Stawiskowskiej, tuż po godz. 11.30 w volkswagenie 55-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego jechał z prędkością 114 kilometrów na godzinę.

Po godz. 9, na punkcie kontrolnym zlokalizowanym w Marianowie, został zatrzymany 59-letni kierowca peugeota. Obywatel Serbi przekroczył dopuszczalną tam prędkość o 51 kilometrów na godzinę. 

Wszyscy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Wszyscy otrzymali również po 10 punktów karnych. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę