Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Uwaga! będzie ślisko

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed gołoledzią. W nocy (03/04.12.2005) z południowego zachodu na północny wschód województwa podlaskiego i będzie przemieszczać się strefa opadów śniegu, przechodzących w deszcz ze śniegiem i deszcz, przejściowo marznący i powodujący gołoledź.

Mirosław Szymaniuk z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że opady marznące będą występować także przez całą niedzielę. Gołoledź może być przyczyną utrudnień komunikacyjnych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę