Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Pobicie na Spokojnej

W poniedziałek (6.12) przed wieczorem na ul. Spokojnej doszło do pobicia 37-letniego mieszkańca Łomży. Napastnicy są już w areszcie, ale policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia.

O godzinie 17.15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że doszło do pobicia 37-latka. Policja ze względu na toczące się czynności operacyjne nie chce ujawniać szczegółów zajścia. Potwierdza jednak zatrzymanie dwóch mężczyzn. To mieszkańcy Łomży w wieku 51 i 35 lat. Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie i trwają czynności procesowe. Poszkodowany mieszkaniec miasta nie potrzebował pomocy medycznej. 

Policja bada okoliczności zajścia. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę