Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Mniej zatrzymanych praw jazdy w Marianowie

Spadła w listopadzie ilość odebranych praw jazdy w Piątnicy-Marianowie. Po wrześniowej zmianie organizacji ruchu było to miejsce, gdzie kierowcy tracili najwięcej uprawnień do kierowania pojazdami.

W listopadzie w Piątnicy - Marianowie policjanci za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym zatrzymali 12 praw jazdy. Sprawa budzi emocje, ponieważ wrześniowa zmiana organizacji ruchu sprawiła, że Piątnica – Marianowo stało się jednym obszarem zabudowanym. Przyzwyczajeni kierowcy często po wyjechaniu z Piątnicy dodają „gazu” i przekraczają dozwoloną prędkość. 

W listopadzie wszystkich zatrzymanych uprawnień za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h na łomżyńskich drogach było 31. Przypomnijmy, w październiku w samej tylko Piątnicy - Marianowie zatrzymano 40 uprawnień.

 

40 zatrzymanych praw jazdy w Marianowie


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę