Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

18-latkowi grodzi 10 lat więzienia

Na 3 miesiące trafił do aresztu 18-latek z Łomży, u którego policjanci znaleźli blisko 40 gramów różnych narkotyków. Mundurowi trafili do mężczyzny, ponieważ był poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu.

We wtorek 30. listopada, celem ustalenia miejsca pobytu, łomżyńscy kryminalni zapukali do jednego z mieszkań w Łomży. Jak się okazuje na miejscu był zaskoczony poszukiwany 18-latek. 

„W trakcie wykonywania z nim czynności policjanci zauważyli na biurku biały proszek w przezroczystej torebce. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jet to ponad 30 gramów amfetaminy. W jego pokoju mundurowi znaleźli kolejne narkotyki. Tym razem blisko 6 gramów marihuany i ponad 3 gramy haszyszu.” - czytamy w komunikacie. 

W związku z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania, 18-latek trafił do policyjnego aresztu, a decyzją sadu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę