Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 32-latka

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionego 32-letniego mieszkańca Śniadowa. Mężczyzna 4 grudnia 2021 roku wyszedł z domu i dotąd nie powrócił. Po publikacji komunikatu zaginiony odnalazł się.

Zaginiony to 32-letni Adam Grodzki mieszkaniec Śniadowa. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę typu bomberka, jasne jeansowe spodnie, czapkę z daszkiem i brązowe buty sportowe. Mężczyzna w sobotę, 4 grudnia 2021 roku, wyszedł z domu i dotąd nie powrócił. 

Rysopis zaginionego: 32 lata, 180 cm wzrostu, krótkie, ciemne, włosy, jasne oczy, ciemna broda. 

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego policja prosi o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112. 

źródło: Komunikat Policji


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę