Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Sytuacja na drogach po opadach śniegu

Główne zdjęcie
Łomża, ul. Wojska Polskiego

Dwa samochody w rowach, dwie osoby w szpitalu i kilka kolizji to bilans poniedziałkowego poranka, po nocnych opadach śniegu. Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce na S61, między Łomżą a Stawiskami.

Na drodze ekspresowej S61, w okolicach wsi Karwowo, pod Stawiskami prawdopodobnie z powodu panujących warunków drogowych, kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem wpadł do rowu i dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jeden pas ruchu był zablokowany.

W Wiktorzynie, około 7.30 kierująca jadąca citroenem wypadła z drogi do rowu. Podróżującej nic się nie stało, ale poza zniszczeniem samochodu otrzymała mandat za niedostosowanie do warunków na drodze. Poza tym, przekazuje podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży, było kilka (3) niegroźne kolizje parkingowe. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę