Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zwycięzcy konkursu „Ligawki 2005”

Rodziny Klejzerowiczów (ojciec i córka) z Ciechanowca w kategorii ligawek i Choszczów (bracia) z Brodnicy Górnej w grze na bazunie okazały się bezkonkurencyjne w 25-tym Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich "Ligawki 2005". W konkursie wzięło udział prawie 100 trębaczy z Podlasia, gór, Pomorza, Litwy i Ukrainy w wieku od 3 do 79 lat. Jury w kategorii ligawek najwyżej oceniło grę wielokrotnych już laureatów takich konkursów - Andrzeja Klejzerowicza i Antoniego Wojno. Najlepszym graczem na bazunie okazał się Wojciech Choszcz. W kategorii trombit jury nie przyznało pierwszej nagrody, zaś trzy drugie odebrali: Paweł Kacwin, Juri Daszkiewicz i Łukasz Kaczmarzyk.


W grupie dzieci pierwsze miejsce wśród ligawkarzy zdobyli Karolina Klejzerowicz i Andrzej Żero, na trombicie najlepszym graczem okazał się Aleksander Polak z Ukrainy, na bazunie jury pierwszą nagrodę przekazało jedynemu startującemu w tej kategorii Grzegorzowi Choszczowi. W niedzielę rozegrana zostanie druga część konkursu - gra na innych niż trąby drewniane instrumentach pasterskich. W sumie zostanie ich zaprezentowanych kilkadziesiąt.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę