Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Jeden zatrzymany, kolejnych szukają

Trzech obywateli Białorusi 11 razy okradali sieć drogerii Hebe. W sumie poszkodowany swoje straty wycenił na ponad 35 tys. zł.

Prokuratura Rejonowa w Łomży informuje, iż nadzoruje postępowanie przeciwko trojgu obywateli Białorusi, którym zarzucono dokonanie 11 przestępstw z art. 278 § 1 k.k. w zw. z art. 65 § 1 k.k. popełnionych wspólnie i w porozumieniu na szkodę Jeronimo Martis Drogerie i Farmacje sp. z o.o. Mężczyźni kradli kosmetyki i inne artykuły z drogerii „Hebe” na terenie Łomży, Warszawy oraz Mińska Mazowieckiego. W sumie straty wynoszą ponad 35 tys. zł. 

Prokuratura informuje, że wobec jednego z nich zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. „Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych podejrzanych” – czytamy w komunikacie. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę