Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Pieszy z wczorajszego wypadku na Legionów nie żyje

Mężczyzna potrącony wczoraj wieczorem przez ciężarówkę zmarł w szpitalu. Policjanci zatrzymali domniemanego sprawcę, ale trwają jeszcze czynności sprawdzające, aby potwierdzić sprawstwo.

Podkomisarz Justyna Janowska z KMP w Łomży przekazuje, że do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przy II LO w Łomży. Od tego miejsca ciężarówka ciągnęła mężczyznę ul. Wojska Polskiego, ul. Polową i aleją Legionów aż pod Szkołę Muzyczną, gdzie poszkodowany został na jezdni. Z naszych wyliczeń wynika że mogło to być ponad 1,3 km. Ciągnące się pod ciągnikiem siodłowym ciało zauważyli meżczyźni na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ulicą Polową. Jak nam przekazał jeden ze świadków, zawrócili wtedy i pojechali za tym pojazdem trąbiąc. Po zatrzymaniu się ciężarówki przed przejściem dla pieszych, ranny mężczyzna został na ulicy, a ciężarówka pojechała dalej w ul. Sikorskiego w stronę Zambrowa. Podkomisarz Justyna Janowska przekazuje, że biały ciągnik sidłowy został zatrzymany na terenie KPP Zambrów, a pojazdem kierował obywatel Turcji. W tej chwili weryfikowane są informacje co do udziału tego mężczyzny w opisywanym zdarzeniu.

Nieznane są także personalia zmarłego. Jeden ze świadków oceniał wczoraj wiek na 30-40 lat.

Podkomisarz Janowska potwierdziła, że wczoraj w szpitalu mężczyzna zmarł.

 

Groźny wypadek w centrum Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę