Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Nadciąga Niż Daniel

W nocy nad Polskę nadciągnie niż Daniel, który przyniesie opady oraz porywisty wiatr. IMGW wydało ostrzeżenia o silnym wietrze dla połowy kraju, w tym dla województwa podlaskiego.

Już dzisiejszej nocy z zachodu przesunie się front, który przyniesie opady deszczu ze śniegiem i  deszczu. Rozbudowujący się  w pobliżu Pomorza Zachodniego niż Daniel przyniesie nam także silny wiatr. Synoptyk IMGW-PIB Maciej Maciejewski wydał ostrzeżenie meteorologiczne, w którym na jutrzejszy dzień zapowiada w rejonie Łomży wystąpienie  z południowego zachodu silnego wiatru. Spodziewana prędkość wyniesie od 30 km/h do 45 km/h, ale w porywach może osiągać do 90 km/h. 

W piątek spodziewane jest 4°C w ciągu dnia oraz przelotne opady śniegu z deszczem i deszczu. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę