Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Uciekł ze sklepu w samych spodniach

32-latek, który ze sklepowej półki ukradł alkohol, zapitkę i zagrychę, został zatrzymany przez policję. Mężczyzna zatrzymywany przez ochroniarza, po szarpaninie uciekł w samych spodniach.

W sobotę, koło godz. 14. w jednym z marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Jak przekazuja policjanci, mężczyzna ze sklepowej półki wziął dwie butelki wódki, napój gazowany oraz parówki, po czym chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Prawdopodobnie próbę kradzieży dostrzegł ochroniarz, który stanął 32-latkowi na drodze. Doszło między nimi do szarpaniny. Pracownik ochrony ściągnął z podejrzanego kurtkę, bluzę i koszulkę, ale mimo to w samych spodniach mężczyzna uciekł w kierunku pobliskiego osiedla.

Całe zdarzenie jednak nagrały kamery sklepowego monitoringu. Funkcjonariusze przeglądając monitoring rozpoznali podejrzanego, który po niespełna 3 godzinach od zdarzenia, został zatrzymany w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Południe. 32-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę