Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@
„Żegnaj –tak przeogromnie trudno to wypowiedzieć…”

Ku pamięci drogiego przyjaciela, kolegi, współpracownika MIROSŁAWA KORSANA

Główne zdjęcie
Mirosław Korsan (+63)

Mirosław Korsan urodził się 31 stycznia 1958 r. w Gdańsku. Swoje życie zawodowe związał z mundurem, początkowo milicyjnym, później policyjnym. Przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od zwykłego funkcjonariusza do Komendanta Miejskiego Policji w Łomży (w roku 1990 r. ukończył Akademię Spraw Wewnętrznych w Szczytnie).

Uprawnienia egzaminatora praw jazdy kat. A, B i T uzyskał w marcu 1992 r. Współpracę z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży rozpoczął w listopadzie 1998 r. tj. niemal od początku istnienia placówki.

- Razem zdawaliśmy ten egzamin – wspomina Mirosław Oliferuk, dyrektor WORD w Łomży. – I bardzo mnie ucieszyło, że po przejściu na policyjną emeryturę Mirek kontynuował pracę w WORD w Łomży, przez pewien czas pełnił nawet funkcję mojego zastępcy.

Niezależnie od sprawowanej funkcji Mirek Korsan zawsze był uśmiechnięty, przyjazny, wyrozumiały. Zaangażowany w pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Zmarł po długiej chorobie 28 listopada 2021 r. w wieku 63 lat.

Mirku. Tak bardzo brakować nam będzie Twojego uśmiechu. Zawsze pozytywnego nastawienia do życia. Pokazałeś nam, że choć życie często kładzie nam kłody pod nogi, zawsze warto być przyzwoitym. Być patriotą, kochać rodzinę, szanować wszystkich ludzi, wybaczać błędy. Pokazywałeś jak warto trzymać się zasad. Zawsze zawodowo bezbłędny, profesjonalny. Szczęśliwi Ci, których spotkałeś na swojej drodze, bo mogli się od ciebie wiele nauczyć. Jeszcze tyle mogłeś dać nam i światu. Walczyłeś do końca i wszyscy mieliśmy nadzieję, że tę walkę wygrasz. Stało się inaczej. Żal, że tę podróż na ziemi już zakończyłeś.

Spoczywaj w pokoju. Pozostaniesz w naszej pamięci

Mirosław Oliferuk

wraz z pracownikami WORD w Łomży.

tekst płatny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę