Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Prawie zimowy tydzień przed nami

Tydzień zapowiada się jako pochmurny z opadami śniegu, śniegu z deszczem, lokalnie deszczu - prognozuje IMGW. Przejściowo silniejszy wiatr, najsilniejsze porywy na Pomorzu do 90 km/h. W końcu tygodnia na Podhalu minimalnie około -10°C. Trudne warunki na drogach.

Poniedziałek będzie pochmurny z opadami śniegu, lokalnie śniegu z deszczem. Temperatura w Polsce północno-wschodniej wyniesie od 0°C do 2°C. Wiatr z północnego zachodu i zachodu będzie na ogół umiarkowany i porywisty. Uwaga kierowcy: drogi śliskie.

We wtorek nadal pochmurno z opadami śniegu i śniegu z deszczem, lokalnie opadami deszczu. Maksymalni w regioniee od -1°C do 1°C. Wiatr południowo-zachodni i zachodni będzie umiarkowany i porywisty, nad morzem w porywach do 80 km/h, wysoko w górach do 100 km/h. Wiatr będzie powodował zawieje śnieżne, a w górach również zamiecie. Uwaga kierowcy: drogi śliskie.

W środę nad Polskę napłynie cieplejsze powietrze. Nad ranem w rejonie Łomży spodziewany przymrozek – 4°. Nadal będzie pochmurno, a na wschodzie i północy wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, na zachodzie opady deszczu. Temteratura w ciągu dnia wahać się będzie około 0°. Silniej powieje na zachodzie oraz wybrzeżu, do 80 km/h. 

W czwartek przeważać będzie duże zachmurzenie z opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem. W całym kraju temperatura dodatnia, w podlaskim około 4°C. 

W piątek ponownie napłynie chłodniejsze powietrze, lokalnie pojawią się opady śniegu lub śniegu z deszczem. W rejonie Łomży rano przymrozek -3°, a w dzień -1°C. 

Koniec tygodnia przyniesie opady śniegu. Najchłodniej na Podhalu, tam spadki temperatury do -10°C, w dzień maksymalnie od -1°C do 3°C.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę