Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dłuższy numerek do Speeda i nie tylko tu

Od poniedziałku aby zadzwonić do sąsiada czy sąsiadki trzeba będzie wystukać - ewentualnie wykręcić - dłuższy numer telefonu. Telekomunikacja Polska wprowadza od tego dnia zmianę sposobu wybierania numerów w połączeniach lokalnych. Każde takie połączenie z telefonu stacjonarnego lub automatu telefonicznego tp będzie rozpoczynało się od wybrania cyfry 0, numeru kierunkowego (w łomżyńskim – 86) i dopiero wówczas siedmiocyfrowego numeru abonenta.

Według nowego schematu każde połączenie miejscowe i strefowe będzie wymagało wybrania 10 cyfr, tak jak w przypadku połączenia międzymiastowego. Tak więc mieszkańcy Łomży i byłego województwa łomżyńskiego dzwoniąc do firmy Speed w Łomży będą musieli wybrać numer: 0 86 21 90 700.
Ta sama zasada będzie obowiązywała gdy od poniedziałku będziemy dzwonić do sąsiada, elektryka, czy prezydenta miasta...
Zmiany nie dotyczą wybierania numerów skróconych np. trzycyfrowych numerów alarmowych do pogotowia ratunkowego 999, policji 997, straży pożarnej 998...
Warto pamiętać o przeprogramowaniu pamięci urządzeń telefonicznych: - aparatu telefonicznego - faksu - modemu - centralki PABX - innych urządzeń umożliwiających automatyczne wybieranie numerów w ruchu lokalnym. Przeprogramowanie polega na dodaniu przed numerem telefonu zera i numeru kierunkowego właściwej strefy numeracyjnej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę