Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka w Piątnicy (film)

Dziesięcioletni chłopiec został potrącony wieczorem w centrum Piątnicy. Poszkodowany trafił do szpitala, ruch w tej chwili odbywa się bez utrudnień.

Ok godz. 17.15 policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu 10-letniego chłopca na skrzyżowaniu ulic Stawiskowskiej i Czarnockiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziesięciolatek nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, przechodząc przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Został uderzony przez forda, kierowanego przez 53 letniego mężczyznę. Chłopiec został  zabrany do szpitala. 

Ruch w tej chwili na skrzyżowaniu odbywa się bez utrudnień. 

 

Od czytelnika otrzymaliśmy film na którym widać moment potrącenia. 

 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę