Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

91-latka wyszła nad ranem, odnalazł ją pies

Główne zdjęcie
Funkcjonariusz Muflon

Policyjny pies Muflon odnalazł wyziębioną 91-latkę, która nad ranem niepostrzeżenie wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. Seniorka zmęczona i mocno wyziębiona wróciła do domu.

Dzisiaj (23.11) nad ranem 91-letnia mieszkanka gminy Miastkowa wyszła niepostrzeżenie z domu i nie wróciła. Jeszcze po północy syn robił herbatę kobiecie, ale jak wstał do pieca o koło 3.30 mamy już nie było - tłumaczył policjantom. Na początek sami domownicy szukali 91-latki wokół domu, ale bezskutecznie. Kobieta nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji z powodów zdrowotnych, a wyszła w samym swetrze i boso. Około 5. rano powiadomiono dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol z psem. 

Około pół kilometra od miejsca zamieszkania czworonożny funkcjonariusz Muflon podjął trop. Piaszczystą drogą doprowadził swojego przewodnika do zaginionej kobiety. Wystraszona, zziębnięta i zdezorientowana kobieta stała przy drzewie. Miała problemy z porozumiewaniem się i była w stanie powiedzieć policjantom jedynie to jak ma na imię. Policjant zaniósł odnalezioną do radiowozu i odwiózł do domu, dokąd wezwano służby medyczne.

W tym konkretnym przypadku szybka reakcja rodziny i telefon na numer alarmowy zapobiegły tragedii – podsumowują  policjanci. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę