Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Pierwszy śnieg

Rankiem w regionie spadł pierwszy śnieg. Następny spodziewany jest w piątek i w weekend. Początek przyszłego tygodnia stoi pod znakiem deszczu ze śniegiem i śniegu.

Wieczorem czuliśmy zimne powietrze znad Grenlandii. O godz. 18. stacja meteorologiczna w Marianowie zanotowała -1,4°C. Od zachodu zaczęło napływać cieplejsze powietrze polarno-morskie, a temperatura zaczęła delikatnie wzrastać. Zaowocowało to małymi opadami śniegu, po raz pierwszy tej jesieni. Choć wczoraj na północ od Łomży pojawił się niewielki śnieg, to do Łomży dotarł dopiero dzisiaj rano. Przed nami dzień z możliwymi rozpogodzeniami, choć zimny. Temperatura w ciągu dnia w rejonie Łomży nie powinna przekroczyć 4-5°C. Możliwe niewielkie opady.

Większa fala opadów w tym śniegu spodziewana jest w nocy z piątku na sobotę. Wtedy temperatura oscylować będzie wokół zera, więc ranek przywita nas bielą. Przez cały weekend możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. 

Na początku przyszłego tygodnia więcej opadów deszczu i deszczu ze śniegiem oraz śniegu. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę