Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Nielegalny salon gier hazardowych w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. KAS

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) informują o zlikwidowanym nielegalnym salonie gier w mieście. Zabezpieczono 6 automatów i substancje odurzające.

Funkcjonariusze KAS weszli do wytypowanego lokalu, w którym jak ustalili działa nielegalny salon gier hazardowych. Na miejscu funkcjonował system selekcji klientów – czytamy w komunikacie. Zabezpieczono 6 automatów do gier. Na miejscu kontrolujący zastali kobietę obsługującą salon oraz pięciu mężczyzn. Przy trzech z nich funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 50 g substancji odurzających, w tym amfetaminę. 

Poza automatami do postępowania zabezpieczono klucze, zeszyt z zapiskami oraz 670 zł w gotówce. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności do lat 3, organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. 

Sprawę ujawnionych narkotyków przejęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę