Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Magister z Łomży

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży jest pierwszą wyższą uczelnią w mieście, która może prowadzić studia magisterskie. Ministerstwo Edukacji i Nauki wydało decyzję zezwalającą łomżyńskiej WSA na prowadzenie studiów drugiego stopnia na kierunku rolnictwo. Oznacza to, że uczelnia jest pierwszą w województwie podlaskim, która będzie nadawała tytuł magistra rolnictwa. Studia magisterskie ruszą wraz z nowym semestrem czyli z początkiem marca 2006 roku.

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży istnieje od 9 lat. Łomżyńską uczelnię ukończyło łącznie ok. 2 tys. absolwentów. Do tej pory studenci kończyli naukę z tytułem inżyniera. Część absolwentów kontynuowała studia na uczelniach rolniczych w Warszawie, Olsztynie, Lublinie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę