Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania zakończone happy endem

Do północy trwały poszukiwania zaginionej 20-latki w rejonie Grobli Jednaczewskiej. Na szczęście, tuż po północy, odnalazła się cała i zdrowa.

O godz. 20:24 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego KMP w Łomży o zaginięciu 20-latki – informuje podkomisarz Justyna Janowska, oficer prasowa KMP w Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia,  mieszkanka Łomży o godz. 11:30 wyszła z domu i już nie wróciła. Natomiast ostatni kontakt telefoniczny miała z ojcem o godz. 19:00. Podejrzewano, że kobieta przebywa w rejonie Grobli Jednaczewskiej – przekazuje oficer prasowa. W poszukiwaniach brało udział 38 policjantów, 10 ratowników PSP z Łomży, 18 ratowników OSP i 3 ratowników Grupy Nadzieja. W sumie zaangażowanych było 69 osób. Przeszukiwano obie strony Grobli Jednaczewskiej, sprawdzano zbiorniki wodne, łąki i przeczesywano Las Jednaczewski. 

Tuż po północy, informuje podinspektor Janowska, funkcjonariusz policji odnalazł zaginioną całą i zdrową przy ul. Geodetów. 20-latka trafiła jednak do szpitala, celem przeprowadzenia badań. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę