Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ukradł w ratach 4 tys. litrów paliwa

Główne zdjęcie
Fot. KPP Kolno

Pracownik jednej z firm budowlanych spuszczał z baków maszyn budowlanych paliwo i wywoził je z terenu budowy. Łącznie ukradł ponad 4 tysiące litrów paliwa, o wartości blisko 27 tysięcy złotych.

Fot. KPP Kolno
Fot. KPP Kolno

Mężczyzna wpadł po tym, jak inny pracownik firmy budowlanej zadzwonił do dzielnicowego. Mężczyzna poinformował, że widział, jak jego pracownik niesie bańki z paliwem do swojego samochodu. Na miejscu zjawili się policjanci ze Stawisk. W samochodzie należącym do 39-latka, znaleźli plastikowe bańki ze 145 litrami paliwa. Jak ustalili mundurowi, mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego od dłuższego czasu spuszczał z maszyn budowlanych paliwo do plastikowych baniek i wywoził je z terenu budowy. Łącznie w ten sposób wywiózł 4 tysiące litrów paliwa o wartości 27 tysięcy złotych.

39-latek został zatrzymany i trafił do kolneńskiej komendy. W środę usłyszał zarzut kradzieży paliwa. 

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KPP Kolno

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę