Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Piorunek, Borysewicz i Serdyński w Zarządzie Regionu Platformy Obywatelskiej

Główne zdjęcie
Piotr Serdyński, Jacek Piorunek i Maciej Borysewicz

W piątek, 5. listopada w Białymstoku zebrała się Rada Regionu Podlaskiego, aby dokończyć proces wyborczy w Platformie Obywatelskiej. Z Łomży i powiatu łomżyńskiego w jej skład weszło 4 przedstawicieli, trzech z nich objęło funkcje regionalne w partii.

Na piątkowym posiedzeniu Rada Regionu Podlaskiego Platformy Obywatelskiej wybrała swój Zarząd Podlaski. Z rejonu Łomży delegatami do tego gremium byli: Piotr Serdyński, Jacek Piorunek, Maciej Borysewicz i Stanisław Michałowski. Na posiedzeniu 39-osobowej Rady wybrano 15-osobowy zarząd. W jego skład weszli: Jacek Piorunek, Piotr Serdyński i Maciej Borysewicz. Przewodniczącym został poseł PO Krzysztof Truskolaski, a jednym z wiceprzewodniczących wybrano Macieja Borysewicza. Piotr Serdyński jako 1 z 4 został wybrany do Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, a Jacek Piorunek do Krajowej Komisji Rewizyjnej. 

 "W nowym otwarciu silna reprezentacja Łomżyńskiej Platformy we władzach regionalnych i krajowych to duży sukces i zobowiązanie do ciężkej pracy" podsumowuje nowy przewodniczący PO w Łomży Piotr Serdyński. 

Po wyborze Zarządu w regionie, Platforma Obywatelska kończy proces wyborczy.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę