Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijana lekarka w łomżyńskim szpitalu

Policjanci zatrzymali pijaną lekarkę z łomżyńskiego szpitala, która wcześniej przeprowadziła operację. 69- letni mężczyzna nie przeżył zabiegu. Rodzina zmarłego, zaniepokojona dziwnym zachowaniem lekarki, powiadomiła policję. Okazało się, że miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wicedyrektor łomżyńskiego szpitala zawiesił lekarkę w czynnościach służbowych do czasu zakończenia śledztwa przez prokuraturę. Operację usunięcia zatoru w łomżyńskim szpitalu przeprowadzono około 22. Z pierwszych lekarskich opinii przekazanych krewnym wynikało, że zabieg się powiódł. Jednak kilka minut po przebudzeniu pacjent nagle zmarł. Syn mężczyzny twierdzi, że w rozmowie z chirurg wyczuł od niej woń alkoholu i zawiadomił policję.


Funkcjonariusze zbadali lekarkę alkomatem, który wykazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy policjanci chcieli by kobieta poddała się badaniu krwi na zawartość alkoholu, ta odmówiła i stwierdziła, że źle się czuje. Jak dowiedział się nasz reporter lekarka mówi, że po operacji, kiedy dowiedziała się o śmierci pacjenta, zażyła środki uspokajające. Sprawą zajmuje się łomżyńska prokuratura, która ustali czy lekarka operowała pod wpływem alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę