Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Więcej punktów sprzedaży alkoholu w Zambrowie

Z 19 do 29 będzie mogła wzrosnąć liczba punktów sprzedaży alkoholu w Zambrowie. Dotychczasowa uchwała w tej sprawie zawierała zapis, że jeden sklep z alkoholem może przypadać na 1 tys. 200 mieszkańców niespełna 24 tysięcznego miasta. Obecnie przelicznik ten zmieniono i postanowiono, że jeden sklep z alkoholem wysokoprocentowym bedzie przypadał na każdych 800 mieszkańców. Takie same proporcje ustalono w liczbie sprzedaży alkoholu w gastronomii.


Radni Zambrowa wyrazili także zgodę na funkcjonowanie w mieście 10 taksówek więcej niż dotychczas. Od poczatku 2006 roku ma ich być 48.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę