Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Dziennikarka Polsat-u wygrała konkurs na dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego

Główne zdjęcie
Paulina Waszelewska

Paulina Waszelewska została rekomendowana przez komisję konkursową na dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży. Teraz wybór komisji musi zaakceptować prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Paulina Waszelewska, obecnie reporterka Telewizji Polsat, ukończyła Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Wcześniej pracowała w: Radiu Nadzieja, Głosie Katolickim, Gazecie Współczesnej, Mylomza, TVP3 Białystok, Radiu Białystok i TVP Info. W latach 2017-2019 była kierownikiem działu edukacji kulturalnej i organizacji imprez Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży, gdzie m.in. odpowiadała za przygotowanie wniosków projektowych, koordynowanie i realizowanie projektów dotacyjnych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, tworzenie oferty kulturalnej MDK-DŚT, a także współpracę z MKiDN, Narodowym Centrum Kultury oraz szkołami, stowarzyszeniami i instytucjami miejskimi. Posiada m.in. certyfikat Institute of Leadership & Managment w Londynie w zakresie zarządzania projektami, stresem i konfliktem w organizacji. 

Z opublikowanego protokołu komisji dowiadujemy się, że Waszelewska w pierwszym głosowaniu drugiej tury otrzymała 5 głosów, a w drugim 6. Drugą największą ilość głosów otrzymała Magdalena Mucha, obecnie pracująca w Muzeum. Do drugiego etapu przesłuchiwań zakwalifikowali się także: Kamil Marek Leszczyński, Paweł Chmielewski i Maciej Kordas. 

 

mm
pon, 18 października 2021 14:44
Data ostatniej edycji: wt, 19 października 2021 09:15:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę