Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Oświadczenie Piotra Modzelewskiego

Łomża 17.10.2021 roku

Oświadczenie

W związku z ukazaniem sią artykułu pod tytułem „Modzelewski nie poparł wniosku o odwołanie wicemarszałka” na portalu mylomza.pl w dniu 15 października 2021 roku, którego autorem jest Pan redaktor Marek Norowski oświadczam, iż tekst i sformułowania w nim zawarte są nieprawdziwe i zmanipulowane. 15 października w bezpośredniej rozmowie wskazałem redaktorowi Norowskiemu, iż nie byłem proszony wraz z częścią radnymi sejmiku z klubu PiS, o poparcie wniosku, o odwołanie wicemarszałka województwa podlaskiego Stanisława Derehajło. Niemożliwe było zatem złożenie podpisu pod wnioskiem. 

Tym samym portal mylomza.pl próbuje sugerować po raz kolejny kłamliwie, iż moje działania w stosunku do członków Prawa i Sprawiedliwości są niewłaściwe. Jako kilkunastoletni członek Prawa i Sprawiedliwości oraz pełnomocnik PiS w mieście Łomża nie mogę się z tym zgodzić.

Jest to przykład fake newsa i nierzetelności. Nie może być zgody na umieszczanie w przestrzeni publicznej tego typu informacji, które są nieprawdziwe i prowadzą do manipulacji oraz niszczenia wizerunku osób publicznych.

Redakcja portalu mylomza.pl została poproszona o sprostowania artykułu oraz przeprosiny mojej osoby.

 

Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego

Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w mieście Łomża

Piotr Modzelewski

 

mm
nie, 17 października 2021 17:53
Data ostatniej edycji: nie, 17 października 2021 18:58:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę