Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Ratusz wynajmie grunt pod boiska

Na 3 lata Miasto Łomża wynajmie przy ul. Kazańskiej działkę 500m2, na której zamierza pobudować dwa mini boiska do gry w piłkę dla małych dzieci.

Miasto Łomża wynajęło od Szpitala Wojewódzkiego w Łomży 500 m2 działki, na której chce pobudować dwa mini boiska sportowe. Powstało duże osiedle, a mieszkająca tam młodzież i dzieci nie mają dostępu do infrastruktury sportowej. Wystarczy wspomnieć, że będą to jedyne takie boiska w kwadracie ulic: Zawadzka, Piłsudskiego i Szosa Zambrowska, gdzie mieszka prawdopodobnie kilka, a być może kilkanaście tysięcy ludzi. 

- W tej części Łomży Miasto nie dysponuje swoimi terenami, które mogłoby przeznaczyć na cele sportowo-rekreacyjne, a tego typu obiektów tam brakuje – przyznaje Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży, który w piątek, jak informuje na swojej stronie, podpisał stosowną umowę. 

Na działce między szpitalem, a ul. Kazańską mają powstać dwa boiska o wymiarach 10x12 m, które pozwolą na grę kilku dzieci lub dorosłych z dziećmi w piłkę nożną. Na razie nie są znane koszty, ani kiedy mogą  powstać te obiekty, choć pada słowo „niebawem”, a dyrektor MOSiR-u sygnalizuje, że będą zrealizowane „niewielkim kosztem”.

Zwarta przez Miasto Łomża umowa najmu części nieruchomości zobowiązuje od 15 października 2021 r. do 30 września 2024 r. 

 

mm
nie, 17 października 2021 14:10
Data ostatniej edycji: nie, 17 października 2021 18:59:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę