Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Jesienny i pochmurny weekend przed nami

Główne zdjęcie
Park Jana Pawła II, zdjęcie ilustracyjne

Przeważnie pochmurny z okresowymi przejaśnieniami, ale słaby deszcz możliwy jedynie lokalnie, głównie na krańcach północnych. Zrobi się też nieco chłodniej. Spodziewamy się także okresami porywistego wiatru, a porywy także najbardziej dadzą się odczuć mieszkańcom północnej części Polski.

W sobotę od zachodu zacznie rozbudowywać się wyż znad Europy Zachodniej. Zacznie napływać chłodne powietrze polarne morskie Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 11°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, zachodni. 

W niedzielę Polska znajdzie się pod wpływem wyżu z centrami nad centralną częścią Europy. Pozostaniemy w chłodnym powietrzu polarnym morskim. Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 11°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. 

 

mm
pt, 15 października 2021 17:57
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2021 18:52:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę