Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Szymon Kołecki w Czerwonym Borze

Legenda polskiego sportu, olimpijczyk, a przede wszystkim sztangista gościł w piątek w ZK w Czerwonym Borze. „Niestety pandemiczne ograniczenia pozwoliły na uczestniczenie w wydarzeniu tylko nielicznym spośród chętnych” - wyjaśnia kpt. Dariusz Śmiechowski.

Obecni na sali odpraw członkowie kadry i więźniowie obejrzeli film prezentujący największe osiągnięcia naszego olimpijczyka - przekazuje kpt. Śmiechowski. Olimpijczyk opowiadał zebranym o początkach swojej sportowej drogi. Przypominał jak wiele pracy i wysiłku kosztują sukcesy w podnoszeniu ciężarów. Osobne miejsce poświęcił „czystości w sporcie” czyli tematyce dopingu i drodze na skróty w osiąganiu sukcesów. Jako ojciec czwórki dzieci Szymon Kołecki podkreślił jak istotna jest rola sportu w życiu młodych ludzi. Przyznał, że sam stara się, by jego pociechy przynajmniej dwa razy w tygodniu - poza zajęciami szkolnymi - uprawiały jakiś sport rekreacyjnie. Poziom usportowienia i sprawności społeczeństwa, w jego ocenie, pomimo ogromnych możliwości spada, co przyznawał ze smutkiem. 

Obecnie 40-letni Kołecki startuje w formule MMA.

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
pt, 15 października 2021 13:56
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2021 16:38:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę