Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Znaczne ilości narkotyków w kuchni

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 40-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 200 gramów amfetaminy oraz ponad 70 gramów 4-CMC. 

Łomżyńscy kryminalni w trakcie pracy operacyjnej ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Zdecydowano we wtorek wejść do jego mieszkania. Jak przedstawiają policjanci w komunikacie, mężczyzna był zaskoczony ich wizytą. Podczas przeszukania w jego kuchni mundurowi znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna schował je w puszce po golonce oraz w plastikowych pojemnikach. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz 4-CMC – informują policjanci. Łącznie zabezpieczono blisko 200 gramów amfetaminy oraz ponad 70 gramów 4-CMC. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. 40-latek został zatrzymany i następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w warunkach recydywy. 

Dziś (piątek 15.10) sąd aresztował mieszkańca Łomży na 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę. 

 

mm
pt, 15 października 2021 12:54
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2021 13:54:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę