Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 października 2021 napisz DONOS@

Płonące drzewo na łomżyńskim cmentarzu

Na cmentarzu przy ul. Kopernika w Łomży zapaliło się drzewo. Strażacy ugasili ogień, ale prawdopodobnie drzewo trzeba będzie ściąć.

Kilkanaście minut przed godz. 14., na starym cmentarzu przy ul. Kopernika w Łomży, zauważono pożar lipy. Drzewo stojące niedaleko parkanu, tuż przy budynku MPEC-u, ma gruby pień, ale w środku jest puste. Pożar miał miejsce u stóp drzewa i przeniósł się do środka. To zadziałało jak komin. Dym wydobywał się z pnia, gdzieś w połowie drzewa.

Czy to ktoś podpalił, czy zostawił tlący sie jeszcze znicz, nie wiadomo. 

Ogień zauważyła kobieta, która przyszła na grób ojca, niedaleko drzewa. Martwi się, że nadpalone drzewo może łatwiej się przewrócić. Ma nadzieję, że zostanie ścięte.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
śr, 13 października 2021 14:00
Data ostatniej edycji: śr, 13 października 2021 15:47:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę