Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: radni uchwalili podwyżki

O stopień inflacji czyli około 2,5 % wzrosną w przyszłym roku podatki od nieruchomości i środków transportu uchwalone przez radę miejską Łomży . Uchwalając podatki od nieruchomości radni opracowali także system zwolnień - przedsiębiorca, który zatrudni więcej niż dziesięciu nowych pracowników, może być zwolniony z opłat nawet przez dwa lata, innym przysługują podobne ulgi przez rok lub półtora. Najwięcej, bo o 4 % wzrosły w Łomży nowe podatki od posiadania psów.


W 2006 roku ich właściciele zapłacą za pupila 43 zł, jeśli mieszkają w domu jednorodzinnym i 53, jeśli w domu wielorodzinnym. Niemal maksymalne stawki tego podatku podyktowane są tym, że uzyskane w ten sposób pieniądze przekazywane są na utrzymanie łomżyńskiego przytuliska dla psów- poinformował prezydent Łomży, Jerzy Brzeziński. W Łomży zarejestrowanych jest około 2 tys. psów i aby wyeliminować uchylanie się od opłat rozważane jest wszczepienie chipów elektronicznych zarejestrowanym czworonogom.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę