Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pechowe Marianowo i DK 61

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Czterech kierowców straciło prawo jazdy „za prędkość”. W weekend policjanci suszyli na DK 61.

Komenda Miejska Policji informuje, że w miniony weekend czterech kierowców straciło prawo jazdy. Na DK 61 w obszarze zabudowanym przekraczali prędkość 50 km/h powyżej dozwolonej.

W piątek, tuż po 16 jako pierwsza do kontroli została zatrzymana 67-letnia kierująca oplem. Miało to miejsce w Marianowie. Mieszkanka Łomży przekroczyła tam dopuszczalną prędkość o 54 kilometry na godzinę. Dwie godziny później, tym razem w Piątnicy 45-letnia mieszkanka Starego Opola jechała bmw i przekroczyła dopuszczalną w tym miejscu prędkość o 53 kilometry na godzinę. W niedzielę wpadły kolejne dwie osoby. Jako pierwszy do kontroli został zatrzymany 72-letni obywatel Łotwy. Jechał on bmw, przez Marianowo, z prędkością 122 kilometrów na godzinę. Przekroczył tym samym dopuszczalną prędkość na tym odcinku aż o 72 kilometry na godzinę. Ostatnia kontrola miała miejsce, w Łomży na ulicy Wojska Polskiego, tuż przed 13. mundurowi zatrzymali tam kierowcę audi. 33-letni łomżanin jechał z prędkością 107 kilometrów na godzinę, przekraczając dopuszczalną prędkość o 57 kilometrów na godzinę.  

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

 

mm
pon, 04 października 2021 17:04
Data ostatniej edycji: pon, 04 października 2021 19:58:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę