Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nie chciał oddać byłej żonie auta, więc je podpalił

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dwa tygodnie temu podpalił auto na osiedlu Górka Zawadzka. 39-latek nie mógł pogodzić się z tym, że samochód przypadł byłej żonie, więc go podpalił.

W niedzielę 19. września, przed północą, na osiedlu Górka Zawadzka miał miejsce pożar samochodu nissan. Właścicielka oszacowała straty na kwotę 17 tysięcy złotych. Ustalono, że przyczyną pożaru było podpalenie. Kryminalni, którzy przystąpili do pracy ustalili sprawców i w minioną środę zatrzymali w miejscu zamieszkania 20-letniego mężczyznę i jego o 19 lat starszego kolegę. Jak się okazało 39-latek nie mógł pogodzić się z utratą samochodu, z którego korzystała była żona. Wspólnie z 20-latkiem podpalili więc auto byłej małżonce. 

W czwartek mężczyźni usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. 

 

230804070022.gif
mm
pon, 04 października 2021 13:14
Data ostatniej edycji: pon, 04 października 2021 19:55:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę