Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Włamał się do baru by zrobić sobie kolację?

Główne zdjęcie
Fot. KPP Kolno

Mężczyzna włamał się do budynku, w którym znajdował się lokal gastronomiczny. Przygotował sobie kebab i zjadł go na miejscu w "oku" kamery. Zabrał także elektronarzędzia, pieniądze i produkty spożywcze.

Kolneńscy policjanci informują o głodnym złodzieju, którego dzięki monitoringowi zatrzymali. W ubiegły piątek do budynku, w którym znajdował się lokal gastronomiczny w Kolnie, doszło do włamania. Sprawca wszedł do budynku przez okno, a następnie niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego. Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Sprawca wpadł, bo jego poczynania zarejestrowały kamery monitoringu. Na jednym z nagrań widać jak włamywacz przygotowuje sobie kebab z produktów znajdujących się w barze i zjada go na miejscu w lokalu. Policjanci rozpoznali w nim 17-letniego mieszkańca Kolna, znanego z wcześniejszych naruszeń. Trzy dni później mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Właściciel budynku oraz baru oszacowali straty na ponad 6,5 tysiąca złotych. 

Zgromadzony przez kolneńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KPP Kolno

 

230804070022.gif
Foto: Fot. KPP Kolno
Foto: Fot. KPP Kolno
mm
so, 02 października 2021 20:07
Data ostatniej edycji: pon, 04 października 2021 08:37:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę